Llistat d’inscrits

TrailRun Epic 360º

#UNLIKELY
Femení
Caitlin Nichols
Jessica Behrens
AGARRESAKONA
Mixt
Zigor Isasi Gartzia
Joana Alonso Maiztegi
ATHLETES FOR CHARITY
Masculí
Timo Litters
Thomas Lehmann
BORRACHITOS
Mixt
Vanessa Grosso
Diego Savino
CAPLLONCH TEAM
Masculí
Toni Capllonch Bibiloni
Mateu Capllonch Bibiloni
CASTELLÓ TEAM
Femení
Ana Renau Herrero
Rosana Tena Puig
COMADREJAS SALVAJES
Masculí
Chris Behrens
Thomas Nichols
COMPRESSPORT
Masculí
Alexandre Urbina Rubio
Javier Pons Sintes
CORREMONTES.ES
Masculí
Roberto Montes Marcos
Nicolas de Roman y Pueyo
DONES TRAMUNTANA
Femení
Iolanda Cirer Sotos
Margalida Ramon Llabrés
ESCOBARENTRENAMIENTO
Mixt
Lucia Pasamar Marquez
Pablo Alberto Escobar
FISIOTRAMUNTANA
Masculí
Llorenç Tortella Gost
Pere Gelabert Tortella
FRIENDS FOR TRAILS
Femení
Jana Studzinska
Margaret Dempsey
GALAICOS
Mixt
Alberto Gavieiro Pena
Silvia Garcia Roman
HO XERRAM DURANT S’ANY
Masculí
Ismael Marqués Pons
Miquel Angel Casasnovas Morales
IESSOTRAILRUN
Femení
Jessica Gomez Valero
Anna Pla Moro
J.LO TEAM
Masculí
Lorenzo Vilariño López-Barranco
Javier Gomariz Prats
LADY BUG Y CHAT NOIR
Mixt
Miguel Avellaneda Delgado
Sara Jarillo López
LAPINS DUDURACELL
Mixt
Bannwarth Claire
Lefebvre Quentin
LOS 13
Masculí
Héctor Ayuso
Antonio Pastor
MULET-AMENGUAL
Masculí
Miguel Amengual Villalonga
Juan Mulet Sans
NUBLO & BENTAYGA
Masculí
Antonio Velázquez Rodríguez
Tanausu Barrios Cabrera
SA MILANA MIGJORN
Masculí
Joan Manel Barceló Garcia
Miquel Vila Dora
SCANIA TRAILGIRLS
Femení
Johanna Raning
Christel Gunnarson
SET CORRER
Femení
Rosa Besora Prat
Gemma Riera Arias
SMART FIT CALLDETENES
Mixt
Eduard Serra Parareda
Silvia Roca Riera
SWITZER
Femení
Verónica Marín Delgado
Ana Piera gómez
TEAM ESCOCIA
Masculí
Iain Brewer
Lee Wildey
THESIGOBROS
Masculí
Jesus Delgado Mora
Mario Delgado Mora
TR GIRLS
Femení
Jesica Garcia Casadevall
Mariona Triola Villambrosa
TRAMUNTANA BOUS
Masculí
Pedro Comas
Mode Andreu
TRAMUNTANA EPIC
Masculí
Jordi Company Ferragut
Biel Salas Ferragut
TRAMUNTANA ESPORT
Masculí
Tomeu Parets Amengual
Vicenç Rocamora Duran
TRIALCOY TRAILRUN
Mixt
Jaume Lara Rico
Mariola Doménech Pastor

Experience 360º

#ESLOQUEHIHA
Mixt
Rafel Barceló Alou
Xisca Barceló Grimalt
13 & 18
Femení
Irina Sotirova
Oana-Alina Sturza
A TOPEEE
Mixt
Antonio Lorente Mimbrera
Lorena Burguet Dalamu
AHORA O NUNCA!
Femení
Laura Jódar Manzanera
Cristina Obiols Rodriguez
BETA AMY
Mixt
Beni Caracuel Jiménez
Tania Castro García
BINāSōCA
Femení
Sílvia Nadal
Marta Herrero Estafanell
CABRITILLAS
Femení
Alicia Medina
Marta de Lucas Cabanas
CABRITILLAS2
Femení
M. Salud Juan Colás
Maribel Elía
CAG – CABRILLAS
Masculí
Alberto Benavides López
Miguel Ramón Masip Masip
CONTRA VIENTO Y MAREA
Mixt
Santi Muñoz Moreno
Maria José Estrada Guerra
CORREBIRRES 360º
Masculí
Alex Coll Pons
Lluís Pons Pons
DREAMER TWINS
Femení
Montse Escolà Resa
Anna Escolà Resa
EN BUCLE RUNNING TEAM
Mixt
Elia Durá
Salva Llin
ES GALLS DE LA VALL
Masculí
Tóbal Marquès Florit
Fredo Moll Capella
ESCUADRÓN SUICIDA
Mixt
Elena Corina Jarca
José Luis Fuentes Aragonés
ESTRAGOS
Mixt
Anna Edward
Fernando Purroy Narvaiza
FAST&FURIOUS
Masculí
Jose Miguel Jimenez Delgado
Francisco Javier Pons Florit
FEIM KILÒMETRES
Masculí
Joan Martí Mir
Mingo Martí Mir
FORA NIRVIS
Mixt
Anja Reinhardt
Gabriel Cardona Cardona
FOREVER YOUNG TEAM
Masculí
Ruben Duran
Olivier Bucelle
G&M19
Mixt
Marc Vela Rodiño
Giovanna Ortiz Rodriguez
JOOOR
Masculí
Oriol Giró Bonastre
Joan Castells Ferre
JORDI GIL COTS
Masculí
Jordi Gil Cots
LA MINERVA TEAM
Masculí
Jose Roberto Irles Díaz
Lázaro Alcaide Guarino
LAS CORTISTATINAS
Femení
Elena Gonzalez Rey
Jenny Campos Salinas
LAS ZIPI Y ZAPE
Femení
Montse Moya Ramos
Josefa Tajahuerce Gómez
LES SALTAMARGES
Femení
Irina Pujol Castany
Paloma Villaseñor Romero
LES TRAMUNTANA
Femení
Maria Garcia Duran
Laura Lucas Babiano
LOS 100%
Masculí
Antonio Saavedra Jurado
Javier Sintes Vidal
LOS DRAGONES
Mixt
Lyndon West
Diana West
LOS PRESIS
Masculí
Juan Fuentes Rodríguez
Antonio López Baena
LOVE RUNNERS
Femení
Leticia Palmi Marinas
Yesica Calatayud Chorques
MANERAS DE VIVIR
Mixt
Núria Magdalena Rodriguez
José Luís Martín González
MANORAMA
Femení
Luisa Fernandez Soto
Montse Castellvi Barrera
MARITO I LUIGGI
Masculí
Lluís Albiol Torres
Mario Wollstein Martorell
MENORUN
Masculí
Loris Farolfi
Juan Carlos Marques Massanet
MINION TEAM
Mixt
Teodoro Carrion Camayo
Carola Isenberg
MUNTANYERS TEAM-C.A.GAVA
Masculí
Domingo de San Eusebio Hernández
Pierre Goyard
NOTTINGHAM PRISA
Masculí
Juan Luis Llorca Prieto
Carlos Vaquero Mena
OLIVERAOLIVA CENTRE MEDIC
Mixt
Jorge Piernas Gallego
Miryam Olivera Oliva
PAKETEAM
Femení
Rosa Puchades Martínez
Mònica Cardós Asensio
PILI&MILI
Femení
Marta Conesa Samaniego
Núria Fernández García
POLO&MOLO
Masculí
Xavier Bartolome Torres
Isarn Vives Catala
RODAS TEAM
Masculí
Lluís Rodas Cañellas
Albert Rodas Cañellas
RUN BABY RUN
Mixt
Ismael Díaz
Aina Sánchez Forcada
SALT & PEPPER
Mixt
Sandra Villamarin Rodríguez
Salva Padrosa Payeras
SCHALKE RUNNERS
Masculí
Felix Rudloff
Manfred Ueffing
SES DUES SIVINES
Femení
Meritxell Urbiola
Rosa Calafat
TEAM XORIGUER
Femení
Ana Maria Leon
Silvia Miñambres Alvarez
THE 2/3 OCA TEAM
Masculí
Sergio Tremosa
Pepe Sampedro
THE GRANADOS BROTHERS
Masculí
Juan Granados Llorens
Lluis Granados Llorens
TRIACTIVA I
Masculí
Franc Capel Rubio
Xavier Gispert Porcar
TRIACTIVA II
Mixt
Santi Güell Hernández
Sarai Suñe Muñoz
TRIACTIVA III
Mixt
William Pedro Jones
Sandra Jones Rodríguez
TRIALCOY EXPERIENCE
Mixt
Rafael Ignacio Seguí Ferri
Marisa Sala García-Forte
TROTAMUNDOS
Femení
Victoria Jódar Manzanera
Rosario Castañeda Vilchez
TURN ARROUND
Mixt
Pascual Coso Chacon
Sandrine Moity
UP&UP
Mixt
Ute Belen Rojas
Pascal Moratin
VERBENEROS
Masculí
Gabriel Moyà Alcover
Miquel Angel Calafell Alemany
YEOVIL
Mixt
Simon Rowbottom
Nikki Guiver
ZIPI I ZAPE
Masculí
Albert Rossell Molar
David Brugué Sais

MountainBike Epic 360º

9H SPORTS/FÒRUM
Masculí
Nino Triguero Baena
Toni Casals Castellar
BICIS ESTEVE
Masculí
Carles Sabarí Comas
Josep Ribas Vicente
BIKE&BEER
Masculí
Jordi Pita Rusiñol
Juanjo Torres Martínez
BINIGAUS
Masculí
Samuel Calafat Llabres
Tomeu Aguilera Llabres
C.C EL CORREDOR 2
Masculí
Marc Guirado Bofarull
Nicolas Montenegro
C.C. EL CORREDOR
Masculí
Jordi Cassà Ribosa
Eduard Castillo Ventura
C.C.IRONBIKES RACING TEAM
Masculí
José Francisco Botia Sempere
C.E. ES PEDAL
Masculí
Abdon Vich Álvarez
Isidro Mateu Pons
COLL MARTI
Masculí
Moises Coll Marti
Jesus Coll Marti
DAVID’S TEAM
Masculí
Juan Jose Bagur Mera
Enrique Calafat Juan
DOUBLE TEAM
Masculí
Oriol Carbó Tarrida
Ignacio Gabriel García Moral
ES JOSEPINS
Masculí
Oscar Ribas Tur
Mariano José Ribas Tur
ES TALLER DEN SEBAS
Masculí
Sebastià Mesquida Barber
Gabi Martínez Genestar
ESPLUGUINS
Masculí
David Cansino Vilasau
Miquel Virgili Vidal
FISADE-GRUPOPRIM
Masculí
Jesús Torrecillas
Jose Pasqui
FORMENTERA MTB
Masculí
Juan Cruz Jaimes Lerin
Julián Martín Losa
FORMENTERA TEAM
Masculí
Esteve Portas Mayans
Ricardo Ferrer Mayans
G.E. ESPALMADOR I
Masculí
Javier Tur Roselló
Esteve Mari Mayans
G.E. ESPALMADOR II
Masculí
Ramiro Ferrer Tur
Iván Villar Juan
MACARRON’S TEAM
Masculí
Carlos Gener Torres
David Piedrabuena Massanet
MIGJORN TEAM
Masculí
Sebastià Barber Casalí
Juan Antonio Mesquida Gomila
MOTOR&BIKE
Masculí
Min Genestar Bosch
Aaron Genestar Sánchez
OLMEDA BROTHERS TEAM
Masculí
Juan Manuel Olmeda Mayans
Roberto Olmeda Mayans
PEDALOCOS
Masculí
Darío Ibáñez Mesa
Jose Mayans Torres
POWER RANGERS
Masculí
Nestor Martín Cardona
Iván Hurtado Jiménez
TEAM MUGRE “LEGENDS”
Masculí
Llorenç Bosch Capó
Cristian Bosch Llufriu
TEAM MUGRE BUY SCOTT
Masculí
Toni Florit Salord
Biel Moll Moll
TEAM NORUEGA
Masculí
Børge Dullum
Enrique Esteva
VBSPORTS
Masculí
Marc Valles
Eduard Esteve Mata
VELOBUR 2
Mixt
Raquel Serna García
Diego Díaz García