Registrations list

TrailRun Epic 360º

#UNLIKELY
Female
Caitlin Nichols
Jessica Behrens
226ERS OLD SCHOOL
Male
Jesús Sánchez Bas
Moisés Vidal Gil
AE MATXACUCA
Male
Roberto Sancho Martínez
Diego Arroyo Mazorra
ATHLETES FOR CHARITY
Male
Timo Litters
Thomas Lehmann
BORRACHITOS
Mixed
Vanessa Grosso
Diego Savino
CAPLLONCH TEAM
Male
Toni Capllonch Bibiloni
Mateu Capllonch Bibiloni
CASA DE STUART
Male
Iain Brewer
Matthew Selby
CASTELLÓ TEAM
Female
Ana Renau Herrero
Rosana Tena Puig
COMADREJAS SALVAJES
Male
Chris Behrens
Thomas Nichols
CORREMONTES.ES
Male
Roberto Montes Marcos
Nicolas de Roman y Pueyo
FISIOTRAMUNTANA
Male
Llorenç Tortella Gost
Pere Gelabert Tortella
FRIENDS FOR TRAILS
Female
Jana Studzinska
Margaret Dempsey
GALAICOS
Mixed
Alberto Gavieiro Pena
Silvia Garcia Roman
GÖTLIKS
Female
Marta Pérez
Isabel López
HO XERRAM DURANT S’ANY
Male
Ismael Marqués Pons
Miquel Angel Casasnovas Morales
IESSOTRAILRUN
Female
Jessica Gomez Valero
Anna Pla Moro
LADY BUG Y CHAT NOIR
Mixed
Miguel Avellaneda Delgado
Sara Jarillo López
LAPINS DUDURACELL
Mixed
Claire Bannwarth
Quentin Lefebvre
MATXACUCA-CAMELBAK
Female
Paloma Lobera Grau
Cristina Hernandez Teixidor
MULET-AMENGUAL
Male
Miguel Amengual Villalonga
Juan Mulet Sans
NUBLO & BENTAYGA
Male
Antonio Velázquez Rodríguez
Tanausu Barrios Cabrera
NUTRITAPE
Male
Alexandre Urbina Rubio
Javier Pons Sintes
PANDAS TEAM
Male
Alex Izquierdo Acon
Eloy Ortiz Braulio
QUANT MÉS, GRAN BARRUFET?
Mixed
Onno de Boer
Karin Sloove
SA MILANA MIGJORN
Male
Joan Manel Barceló Garcia
Miquel Vila Dora
SCANIA TRAILGIRLS
Female
Johanna Raning
Christel Gunnarson
SET CORRER
Female
Rosa Besora Prat
Gemma Riera Arias
SMART FIT CALLDETENES
Mixed
Eduard Serra Parareda
Silvia Roca Riera
SWITZER
Female
Verónica Marín Delgado
Ana Piera gómez
THESIGOBROS
Male
Jesus Delgado Mora
Mario Delgado Mora
TRAMUNTANA BOUS
Male
Pedro Comas
Mode Andreu
TRAMUNTANA ESPORT
Male
Tomeu Parets Amengual
Vicenç Rocamora Duran
TRIALCOY TRAILRUN
Mixed
Jaume Lara Rico
Mariola Doménech Pastor
ULTRA IBIZA
Female
Fátima Blázquez Lozano
Laura Simón Lastras

Experience 360º

#ESLOQUEHIHA
Mixed
Rafel Barceló Alou
Xisca Barceló Grimalt
13 & 18
Female
Irina Sotirova
Oana-Alina Sturza
226ERS GUERRERAS
Female
Pilar Serrano Ibañez
Silvia Alos Rodrigo
A TOPEEE
Mixed
Antonio Lorente Mimbrera
Lorena Burguet Dalamu
AHORA O NUNCA!
Mixed
Laura Jódar Manzanera
Jesús Manuel García Arboleda
ARTIEM NO HI HA SENY
Male
Mathieu Nieuwland
Eusebio Coll Pons
BIO RUNNING
Male
Kote Marqués Florit
Miquel Milian Nart
BOZZO’S TEAM
Male
Ferran Bozzo Closas
Bernat Bozzo Closas
CABRITILLAS
Female
Alicia Medina
Marta de Lucas Cabanas
CABRITILLAS2
Female
M. Salud Juan Colás
Maribel Elía
CAG – CABRILLAS
Male
Alberto Benavides López
Miguel Ramón Masip Masip
CARALL
Male
Juan Carlos Gomariz
Dani Carrillo
CONTRA VIENTO Y MAREA
Mixed
Santi Muñoz Moreno
Maria José Estrada Guerra
CORREBIRRES 360º
Male
Joan Catala Taltavull
Lluís Pons Pons
CORRECAMINOS
Male
Tomeu Coll Marquès
Andres Salom Barber
DONES TRAMUNTANA
Female
Iolanda Cirer Sotos
Margalida Ramon Llabrés
ELS COTIS
Male
David Rubí López
David Farré Bach
EN BUCLE RUNNING TEAM
Mixed
Elia Durá
Salva Llin
ES GALLS DE LA VALL
Male
Tóbal Marquès Florit
Fredo Moll Capella
ES LLENYAM
Male
Miquel Angel Juanico Vidal
Santiago Riudavets Gomila
ES POLLS
Male
Raül Riudavets Gomila
Joan Galmés Villalonga
ESCUADRÓN SUICIDA
Mixed
Elena Corina Jarca
José Luis Fuentes Aragonés
ESPLUGA TRAIL
Male
Jordi Gil Cots
Marc Martí Guardia
ESTRAGOS
Mixed
Anna Edward
Fernando Purroy Narvaiza
FAST&FURIOUS
Male
Jose Miguel Jimenez Delgado
Francisco Javier Pons Florit
FEIM KILÒMETRES
Male
Joan Martí Mir
Mingo Martí Mir
FORA NIRVIS
Mixed
Anja Reinhardt
Gabriel Cardona Cardona
FOREVER YOUNG TEAM
Male
Ruben Duran
Olivier Bucelle
FOTO TRAIL RUNNING
Male
Loris Farolfi
Francesco Merlo
HOQUEI TEAM
Male
Jordi Baldrich Coll
Joan Salvador Escala Arnau
JARRIBO TEAM
Male
Manel Milà Enrique
Carles Escofet Roig
JOOOR
Male
Oriol Giró Bonastre
Joan Castells Ferre
LA MINERVA TEAM
Male
Jose Roberto Irles Díaz
Lázaro Alcaide Guarino
LAS CORTISTATINAS
Female
Elena Gonzalez Rey
Jenny Campos Salinas
LAS ZIPI Y ZAPE
Female
Montse Moya Ramos
Josefa Tajahuerce Gómez
LES SALTAMARGES
Female
Irina Pujol Castany
Paloma Villaseñor Romero
LOS 100%
Male
Antonio Saavedra Jurado
Javier Sintes Vidal
LOS DRAGONES
Mixed
Lyndon West
Diana West
LOS PECOS
Male
Juan Fuentes Rodríguez
Antonio López Baena
LOVE RUNNERS
Female
Leticia Palmi Marinas
Yesica Calatayud Chorques
MANERAS DE VIVIR
Mixed
Núria Magdalena Rodriguez
José Luís Martín González
MANORAMA
Female
Luisa Fernandez Soto
Montse Castellvi Barrera
MARITO I LUIGGI
Male
Lluís Albiol Torres
Mario Wollstein Martorell
MINION TEAM
Mixed
Teodoro Carrion Camayo
Carola Isenberg
MUNTANYERS TEAM-C.A.GAVA
Male
Domingo de San Eusebio Hernández
Pierre Goyard
NONAM TEAM
Male
Toni Guasp Forteza
Juan Andres Prats Vicente
PAKETEAM
Female
Rosa Puchades Martínez
Mònica Cardós Asensio
PILI&MILI
Female
Marta Conesa Samaniego
Núria Fernández García
POLO&MOLO
Male
Xavier Bartolome Torres
Isarn Vives Catala
RAT PENAT 60º
Male
Mingo Albiol Adell
Sergi Albiol Aviles
RELÁJATE – DEINE MUTTER
Mixed
Neus de la Fuente Torres
Lukas Döbereiner
RODAS TEAM
Male
Lluís Rodas Cañellas
Albert Rodas Cañellas
RUN BABY RUN
Mixed
Ismael Díaz
Aina Sánchez Forcada
SCHALKE RUNNERS
Male
Felix Rudloff
Manfred Ueffing
SES DUES SIVINES
Female
Meritxell Urbiola
Assumpta Benejam Andreu
T2R – SPEEDGOAT
Mixed
Sílvia Nadal
Josep Maria Mateu Boixaderas
TEAM BECKS
Mixed
Katie Beckingham
Ian Beckingham
TEAM XORIGUER
Female
Ana Maria Leon
Maria Garcia Duran
THE 2/3 OCA TEAM
Male
Sergio Tremosa
Pepe Sampedro
THE GRANADOS BROTHERS
Male
Juan Granados Llorens
Lluis Granados Llorens
TORRELAVIT TEAM
Male
Albert Ruiz Maiquez
Aitor Ferrer Millas
TRAMUNTANA EPIC
Male
Jordi Company Ferragut
Biel Salas Ferragut
TRIACTIVA I
Male
Franc Capel Rubio
Xavier Gispert Porcar
TRIACTIVA II
Mixed
Santi Güell Hernández
Sarai Suñe Muñoz
TRIACTIVA III
Mixed
William Pedro Jones
Sandra Jones Rodríguez
TRIALCOY EXPERIENCE
Mixed
Rafael Ignacio Seguí Ferri
Marisa Sala García-Forte
TROTAMUNDOS
Female
Victoria Jódar Manzanera
Rosario Castañeda Vilchez
TURN ARROUND
Mixed
Pascual Coso Chacon
Sandrine Moity
UP&UP
Mixed
Ute Belen Rojas
Pascal Moratin
VERBENEROS
Male
Gabriel Moyà Alcover
Miquel Angel Calafell Alemany
YEOVIL
Mixed
Simon Rowbottom
Nikki Guiver
ZIPI I ZAPE
Male
Albert Rossell Molar
David Brugué Sais

MountainBike Epic 360º

9H SPORTS/FÒRUM
Male
Nino Triguero Baena
Toni Casals Castellar
ÀREA TÈCNICA BANYOLES
Male
David Planella Vila
Màrius Alsius Vives
ARTIEM 19 X CENT
Male
Juan Antonio Riera Pons
Juan Miguel Vidal Zulla
AVERIATS
Male
Paco Arnau Rubio
Edgard Pons Fortuny
BICIS ESTEVE
Male
Carles Sabarí Comas
Josep Ribas Vicente
BINIGAUS
Male
Samuel Calafat Llabres
Tomeu Aguilera Llabres
C.C EL CORREDOR 2
Male
Marc Guirado Bofarull
Nicolas Montenegro
C.C. EL CORREDOR
Male
Jordi Cassà Ribosa
Eduard Castillo Ventura
C.C.IRONBIKES RACING TEAM
Male
José Francisco Botia Sempere
Alberto Sagrado Suárez
C.E. ES PEDAL
Male
Abdón Vich Álvarez
Isidre Mateu Pons
COLL MARTI
Male
Moises Coll Marti
Jesus Coll Marti
DAVID’S TEAM
Male
Juan Jose Bagur Mera
Enrique Calafat Juan
DOUBLE TEAM
Male
Oriol Carbó Tarrida
Ignacio Gabriel García Moral
ES JOSEPINS
Male
Oscar Ribas Tur
Mariano José Ribas Tur
ES TALLER DEN SEBAS
Male
Sebastià Mesquida Barber
Gabi Martínez Genestar
ESPALMADOR7
Male
Mario Fondevila Cosculluela
Agustín Moya Ortiz
FERBIKES PRATS – THE CYCLERY
Male
Adrià Noguera Soldevila
Ricard Calmet
FORMENTERA MTB
Male
Juan Cruz Jaimes Lerin
Julián Martín Losa
FORMENTERA TEAM
Male
Esteve Portas Mayans
Ricardo Ferrer Mayans
G.E. ESPALMADOR I
Male
Javier Tur Roselló
Esteve Mari Mayans
G.E. ESPALMADOR II
Male
Ramiro Ferrer Tur
Iván Villar Juan
GACOSUR MTB
Male
Manuel Jiménez Benitez
GOBIK FACTORY TEAM
Male
Antoni Pascual Salas
Esteve Pascual Salas
LLORONES
Male
Antonio Viçens Quetglas
Rafel Nadal Barceló
LOS DIVERTIDOS SUIZOS
Male
Robert Andres
Anton Hänni
MACARRON’S TEAM
Male
Carlos Gener Torres
David Piedrabuena Massanet
MIGJORN TEAM
Male
Sebastià Barber Casalí
Juan Antonio Mesquida Gomila
MOTOR&BIKE
Male
Min Genestar Bosch
Aaron Genestar Sánchez
OLMEDA BROTHERS TEAM
Male
Juan Manuel Olmeda Mayans
Roberto Olmeda Mayans
ONCO BREAST BIKE
Female
Mar Hernández Plana
Laura Villén Perez
OUR SONS MADE US DO IT
Female
Gaye Banfield
Isabelle Goesel
PEDALOCOS
Male
Darío Ibáñez Mesa
Jose Mayans Torres
PENYA CICLISTA CIUTADELLA
Male
Matias Gornes Mesquida
Tavi Portella Salort
PICAS – BARTOLÓ
Mixed
Núria Picas
Pau Bartoló Roca
PIES DE TECA
Male
Adrián Oliver Arcón
Miguel Dolz Cerdá
POWER RANGERS
Male
Nestor Martín Cardona
Iván Hurtado Jiménez
REPUBLIK TRI DEPORTE
Male
Magí Francesc Graells Colomer
Albert Casanovas
SCHLETT
Male
Stefan Schlett
SUS I TOBAL
Male
Cristobal Bosch Mesquida
Jesus Sastre Seguí
SYMISUR – GACOSUR
Male
Jorge López Janeiro
Manuel Rojo Nieto
TEAM CHIRU-MAGURA
Mixed
Sophie Giovane
Frédéric Gombert
TEAM GOREWEAR
Female
Catriona Helen Sutherland
Erin Louise Beveridge
TEAM MUGRE “LEGENDS”
Male
Llorenç Bosch Capó
Cristian Bosch Llufriu
TEAM MUGRE BUY SCOTT
Male
Toni Florit Salord
Biel Moll Moll
TEAM MUGRE BY ORBEA
Male
Samuel Sánchez Martinez
Domingo Bonilla Mata
TEAM NORUEGA
Male
Børge Dullum
Enrique Esteva
TRANSPORTES TONI PERELLÓ
Male
Jaume Perelló Salas
Jordi Perelló Coll
TRIDEPORTE TRACKSIBIZA 1
Male
Ferran Escura Miquel
Dani Llorens Nuñez
TRIDEPORTE TRACKSIBIZA 2
Mixed
Ada Xinxó Morera
Santi Val Lucas
VB SPORTS
Male
Santi Domènech Raventos
Sergi Juanos Ortega
VBSPORTS
Male
Marc Valles
Eduard Esteve Mata
VIDRES DEVERNES
Male
Xavier Babot Sala
Jordi Carruana Pérez
WORLD OF MOUNTAINBIKE
Male
Lukas Kaufmann
Sönke Wegner